Home > 2015 > Grudzień > 03

„Gramy dla Pawła”

3 października została zorganizowana impreza charytatywna na rzecz absolwenta naszego Zespołu Szkół im. ks. J. Dzierżonia w Pieszycach, który choruje na nowotwora kości.  Głównymi organizatorami i koordynatorami imprezy byli: Bernadetta Szczypka i Krzysztof Jankowski.  W  organizację imprezy zaangażowali się  uczniowie naszej szkoły, mieszkańcy Pieszyc oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół im. ks. J. Dzierżonia w Pieszycach, Stowarzyszenie ”SALOS”, Stowarzyszenie „Być dla Pieszyc” oraz Parafia pw. św. Antoniego w Pieszycach. Akcję wsparło wiele firm, osób prywatnych- więc trudno ich wszystkich wymienić nie pomijając nikogo.  Impreza charytatywna dzięki życzliwości i wielkim sercom wszystkich, którzy w niej uczestniczyli, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Każdy, kto w niej wziął udział był „aniołem grającym dla Pawła”. Mamy więc nadzieję, że z takim wsparciem Paweł wygra walkę z chorobą.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie, dobre słowo i trzymamy kciuki za Pawła.

Bernadetta Szczypka

Continue reading „Gramy dla Pawła”